Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alban Skenderaj dhe MC Kresha vijnë me “Iluzion” (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 19:36
MC Kresha, Alban Skenderaj

Dy artistët, Alban Skenderaj dhe MC Kresha sonte kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri muzikor.

“Iluzion” titullohet kënga e Albanit dhe Kreshës, teskti i së cilës është pikërisht nga këta dy artistë, përcjell Klankosova.tv.

Alban Skenderaj dhe MC Kresha e kanë realizuar edhe melodinë e kësaj kënge.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.