Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alban Ramosaj ndjen mall

NULL NULL
20.05.2015 15:13

Këngëtari i ri i skenës sonë, Alban Ramosaj, e ka përkujtuar babanë me rastin e ditëlindjes së të ndjerit.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram të babait kur ishte fëmijë, duke shprehur mall për të.

Fotografinë e ka shoqëruar edhe me shkrimin:

“Shpesh herë mendoj nëse do të ishte krenar për njeriun që jam bërë, për gabimet dhe të mirat që kam bërë në jetë. Sot duhet të ishim duke festuar bashkë ditëlindjen e tij. Shpresoj të jetë i rrethuar me dritë dhe dashuri kudo që të jetë… Më mungon pafund…”

www.klankosova.tv

alban ramosaj

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.