Alban Dobroshi, trajneri kondicional që mban në formë sportistët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alban Dobroshi, trajneri kondicional që mban në formë sportistët (VIDEO)

NULL NULL
07.04.2023 18:00
Ushtrimet nga Alban Dobroshi

Puna që Alban Dobroshi bën çdo ditë pa kursyer energjinë e tij, ka bërë që ai të ketë sukses me shumicën e sportistëve që i kishte nën direktiva.

I licencuar nga FFSH-ja, ai tash ka në grupin e tij edhe një djalosh që vjen nga një vend larg nga Prishtina, por dhe shumë të sportistë të tjerë të suksesshëm nga futbolli dhe basketbolli.

Si trajner i bie të ballafaqohet me lloj-lloj probleme, të cilat mund ti dëgjoni nga materiali i gazetarit Kushtrim Bekolli.