Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba, Yllit: Sqaro situatën me Santianën, ke kohë deri të hënën (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 22:24

Alba dhe Ylli kanë biseduar për situatën e këtij të fundit që iu ka krijuar me Santianën pas Prime-it të së premtes.

Ajo i tha Yllit se nuk është dakord me sjelljen e tij në raport me Santianën dhe se e ka shansin deri të hënën që ta trajtojë këtë situatë.

“Deri atëherë, trajtoje si duhet situatën e Santianës”, i tha Alba, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Buci iu kundërpërgjigj duke i thënë se “mos ma lypni si obligim, se nuk sqarohem hiç”.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.