Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba surprizohet nga motra e cila ka ardhur nga Kanadaja për ta takuar atë (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:05

Alba sot e ka ndarë një rrëfim për jetën e saj.

E pas përfundimit të klipit të saj, Vëllai i Madh asaj i ka bërë një befasi.

Atë erdhi për ta vizituar motra e saj të cilën nuk e ka parë prej se është bërë pjesë e shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother VIP Kosova 2./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.