Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba, Santiana, Ylli e Besi flasin për nominimet dhe natën ‘Prime’ të së hënës (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 12:28
banoret
banoret

Alba, Santiana, Ylli dhe Besi kanë kaluar kohë së bashku.

Ata kanë folur për nominimet që do të bëhen, shkruan Klankosova.tv.

Gjithashtu kanë biseduar edhe për natën ‘Prime’ të së hënës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme