Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba qan, Santiana mundohet ta qetësojë (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:52

Alba është mërzitur sot brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Bile në një moment ajo edhe ka qarë, banorja është shprehur se është mërzitur dhe përmalluar për familjarët e saj.

Pranë Albës  për ta qetësuar ka shkuar Santiana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.