Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba përgjigjet se a ka menduar t’i futet ndonjëherë aktrimit? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:42
Alba

Njëra nga pyetjet anonime për Albën ishte se “a kishte menduar ndonjëherë ajo t’i futet aktrimit?”.

E përgjigja e saj ishte shumë e shpejtë.

“Jo. E di që është një pyetje me spec, por unë nuk aktroj”, është përgjigjur Alba.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.