Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba: Nuk kam ndjenja për Azemin, e shoh veç si shok shumë të mirë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:02

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka vazhduar të përgjigjet në pyetjet me spec gjatë darkës së të nominuarve të javës.

“A do t’i fshehësh edhe jashtë, ndjenjat për Azemin?”, ka qenë një pyetje drejtuar asaj.

“Nuk jam duke i fshehur ndjenjat për Azemin, por nuk kam ndjenja për të. E shoh si shok shumë të mirë, kam afrimitet me të se kam muhabet shumë të mirë me të, por s’e di se çfarë do të ndodh në të ardhmen, s’jam parashikuese”, ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.