Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba ndan copëza të pushimit nga Meksika

NULL NULL
26.02.2024 08:24

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë me familje.

Kështu bëri të ditur vet ajo teksa ndau foto dhe video me motrën dhe nënë e saj.

Po ashtu edhe vet Alba dukej më në qejf dhe në humor të mirë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme