Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba e Vesa komentojnë atë që i tha Buci, Bleros se merr 5 mijë euro në evente dhe nuk performon live (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:28
Alba-Vesa
Alba-Vesa

Dy banoret e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Vesa kanë biseduar së bashku.

Ato kanë komentuar edhe në lidhje me Bleron, përcjell Klankosova.tv.

Alba dhe Vesa kanë komentuar atë që i tha Buci, Bleros se merr 5 mijë euro në evente dhe nuk performon live.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme