Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba e quan mistrec Blerandon, ai ia kthen: E ke tregu çfarë personaliteti ke ti (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 01:10

Vesa me shaka e ka pyetur Blerandon se “pse s’më le ta fitoja lojën”, ku e kishte fjalën për sfidën e kapitenit.

Ai tha se ishte duke e lënë Vesën ta fitonte lojën “por, ti tregove se çfarë shoqe ke”, ku e kisht fjalën për Albën.

Ndërsa, Alba reagoi menjëherë duke thënë se “mos me thuaj se e kam fajin unë, mos e kthe lojën tek unë, je shumë mistrec”.

Kurse, Blerando iu kundërpërgjigj duke i thënë Albës se ka dashur t’ia lëshojë lojën “por, kjo ka treguar çfarë personaliteti ka”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme