Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba: Duke u njohur tutje me Azemin, e kam kuptuar se mund të jemi vetëm miq (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:37

Ashtu si në darkën e të nominuarve, konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba e ka ritheksuar qëndrimin e saj në raport me Azemin.

Ajo ka thënë se duke u njohur më shumë me Azemin, ka filluar të reflektojë mbi atë se si e sheh vetë ajo konkurrentin në fjalë.

Kësisoj, Alba thotë se në biseda kanë venë re që jetën “e shohin shumë ndryshe nga njëri-tjetri”, prandaj aktualisht e sheh veç “si shok”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.