Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba doli më pak e preferuar, Azemi ndërmerr një veprim të papritur (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:37
Alba dhe Azemi

Pas rezultateve të votave të publikut për më të preferuarin e tyre, më me pak vota u rëndit Alba, pra ajo doli banorja më pak e preferuar.

E pasi këtë e kuptuan edhe banorët, Azemi bëri një veprim të papritur.

Ai u ngrit dhe shkoi të ulet pranë Albës, e cila e mirëpriti këtë gjest nga ai.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.