Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba dhe Santiana frikësohen se kjo gjë mund t’i ndodhë Bucit (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 09:31

Meti është përjashtuar mbrëmë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, me vendim të Vëllait të Madh.

Ky vendim u mor pasi ai ka nxitur dhunë fizike dhe ka ofenduar Blerandon, njofton Klankosova.tv.

Pas kësaj, banorët janë mërzitur pasi vendimi ka qenë i papritur.

Gjatë mbrëmjës, Alba dhe Santiana kanë pyetur njëra-tjetrën se çfarë po bënte Meti në atë orë, dhe vazhduan duke biseduar për të.

Ato poashtu kanë frikë se e njëjta gjë mund t’i ndodhë Bucit, pasi edhe ky i fundit ka përdorur shprehje që janë të ndaluara.

Gjithsesi, Alba i tha Santianës se Buci nuk ka gjeste agresiviteti ashtu siç kishte Meti.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme