Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba: Azemin e kam shok, me Blerandon jam afruar për këtë arsye (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:31

Alba ka folur për raportet e saja me Blerandon dhe Azemin.

Ajo ka thënë se Azemin e ka shok të ngushtë dhe kështu do ta ketë edhe jashtë shtëpisë.

Kurse me Blerandon ka thënë se në fillimin nuk kanë qentë afërt por tani flasin më shumë pasi kanë tema të përbashkëta për të folur për jetën jashtë./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.