Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alaudini i prerë me Shqipen: Mos ma luaj moralisten (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:25

Prezantuesi i spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Haimi i ka reaguar ashpër Shqipes.

“Mos ma luaj moralisten”, ka qenë fjalia që Hamiti ia ka përsëritur disa herë Shqipes.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.