Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alaudini drejtuar Bucit dhe Azemit: Mos u bëni si fëmijë, aman (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:34

Nikoqiri i formatit televiziv të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti ka adresuar kritika ndaj banorëve gjatë natës ‘Prime’.

Pas shfaqjes së video materialit me ngacmime dhe bullizëm me protagonistë, Azemin, Bucin, Hamiti u ka thënë atyre “t’i ndalojnë veprimet e tilla”.

“Mos u bëni si fëmijë, aman”, u ka thënë ai banorëve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të zbuluar më shumë detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.