Alaudini dhe Jonida shikojnë nga afër Andin dhe Gresën teksa puthen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alaudini dhe Jonida shikojnë nga afër Andin dhe Gresën teksa puthen (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 20:07

Hyrja e prezantuesve zyrtarë të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi u përcoll me një mori situatash interesante.

Mes tyre, ishte edhe pjesa kur dyshja po shikonin nga afër çiftin Andi dhe Gresa, teksa ata po putheshin, dhe e gjithë kjo si pjesë e “Javës së mos reagimeve”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.