Alaudini dhe Jonida bashkë me 'Spiderman' iu shkojnë për vizitë në shtëpi 'nysave' (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alaudini dhe Jonida bashkë me ‘Spiderman’ iu shkojnë për vizitë në shtëpi ‘nysave’ (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 19:16

Atmosfera ka filluar të bëhet më interesante akoma pa filluar spektakli Prime i Big Brother VIP Kosova.

Kjo pasi që në kuadër të “Javës së mosreagimeve”, nikoqirët zyrtarë të këtij formati televiziv, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, janë futur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” bashkë me ‘Spiderman’.

Sigurisht, banorët kanë mbetur të befasuar teksa i panë ata duke hyrë në ambientet e shtëpisë, por nuk kanë guxuar të reagojnë.

Alaudini dhe Jonida do të bëhen gati për spektaklin Prime, pikërisht në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.