Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Al Khelaifi: E kemi lojtarin më të mirë në botë

NULL NULL
nga Shpend Spahija 24.09.2023 11:58

Kryetari i Paris Saint Germain, Nasser Al Khelaifi, në një intervistë për RMC Sport, ka thënë së në ekipin e tij është lojtari më i mirë në botë.

“Ne e kemi lojtarin më të mirë në botë. Mendoj se Kylian Mbappe e meriton Topin e Artë.”, tha Al Khelaifi.

24 vjeçari në këtë sezon deri më tani, nga 5 ndeshje të zhvilluara ka regjistuar 8 gola për francezët në të gjitha garat.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.