21:00, 14 Prill 2019

Teresa Palmer është bërë sërish nënë.

Aktorja australiane dhe bashkëshorti i saj Mark Webber, shfrytëzuan rrjetet sociale për të njoftuar ardhjen në jetë të vajzës së tyre Poet Lake.

“Vajza jonë e bukur Poet Lake Palmer erdhi në jetë të premten më 12 prill”, ka shkruar Teresa në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë