21:05, 16 Prill 2018

Aktorja e famshme, Bella Thorne ka qenë njëra nga  të famshmet e shumtra që iu bashkuan festivalit të famshëm Coachella, transmeton Klan Kosova..

Dhe mbrëmjen e së dielës 20-vjeçarja si gjithmonë guxoi shumë me veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan tërësisht transparent dhe të brendshmet e saj ishin komplet të dukshme.

Aktorja shoqërohej nga i dashuri i saj Mod Sun.

Party time! She lived it up along with most of Hollywood at Coachella over the weekend. And Sunday night saw Bella Thorne don her most daring look yet for the  festival in Indio, California

Racy: The actress' rapper boyfriend Mod Sun couldn't keep his hands off of Bella and was even pictured kissing her decolletage during one steamy cinch 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë