Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aktori përgjigjet: Ushqimi i preferuar është mishi (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:09

Aktori i njohur, Ilir Prapashtica, përveç që është një aktor i mirë, ai është edhe një kuzhinier i mirë.

Në pyetjet e publikut ishte edhe pyetja se cili është ushqimi i preferuar për të?! Ai u përgjigj që mishi.

Klikoni në linkun më poshtë për ta parë emisionin e plotë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.