Aktori i njohur i feston nënës ditëlindjen tek varri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aktori i njohur i feston nënës ditëlindjen tek varri

NULL NULL
16/08/2019

Aktori i njohur, Tyler Posey, i ka festuar ditëlindjen e 60-të nënës së tij të ndjerë.

Kjo festë ishte modeste, pasi Posey shkoi tek varri i nënës dhe bleu dy pije alkoolike të “Corona”-s.

Një e mbante për veten dhe tjetrën e kishte për nënën, transmeton Klan Kosova.

Këtë moment këngëtar e ndau në rrjetin social Instagram edhe për njerëzit e tjerë.

Ai në fotografin që publikoi shkroi se kjo pije ishte shumë e shijshme.

“Urime ditëlindjen nënën, Unë të dua. Shumë 60 vjet”, ka shkruar Posey.