Aktori i famshëm takohet me Vuçiqin në Beograd

Aktori i famshëm takohet me Vuçiqin në Beograd

NULL NULL
1 month më parë

Aktori i njohur Johnny Depp, është takuar me presidentin serb, Aleksandër Vuçiq, në Beograd.

Pas takimit, Depp ka përshëndetur fansat të cilët ishin duke e pritur jashtë presidencës, dhe iu tha autografe.

Artisti amerikan po qëndron në Serbi për të promovuar një serial të animuar i cili quhet “Puffins”, prodhuar në Serbi nga një kompani italiane.

Seriali i animuar me 168 episode tregon historinë e katër zogjve të vegjël që ndeshen me një lopë deti. Episodet e tij  do të transmetohen në Amazon Prime Video, transmeton Klankosova.tv.