15:30, 14 Mars 2019

Aktori i famshëm hollivudian, Ansel Elgort, sot ka ditëlindjen, njofton Klan Kosova.

Elgort mbush 25 vjet, miq dhe adhurues të tij gjatë ditës i uruan ditëlindjen.

Filmat e famshëm të cilët ka aktruar Ansel janë Baby Driver, The Fault in our stars, Jonathan, Men, ëomen and children.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë