Aktorët Sandler dhe Aniston flasin për shoqërinë e tyre: Respektojmë dhe i besojmë njëri-tjetrit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aktorët Sandler dhe Aniston flasin për shoqërinë e tyre: Respektojmë dhe i besojmë njëri-tjetrit

NULL NULL
30.03.2023 09:21
Adam Sandler

Aktori Adam Sandler e di se mund të mbështetet te aktorja Jennifer Aniston, si dhe ajo tek ai anasjelltas.

56-vjeçari, në premierën e filmit “Murder Mystery 2” të martën, ka bërë të ditur se Aniston çdo herë ka qenë një mike e cila di çfarë të thotë dhe di si ta qetësojë atë kur ka qenë nevoja.

Sandler për People kishte treguar edhe përshtypjen e tij të parë aktoren duke thënë se për kishte menduar që vetëm di të bëjë shaka.

“Pastaj e pashë edhe disa herë të tjera dhe thjesht, ajo më bëri të ndjehesha i lumtur kur e shihja”, ka thënë Sandler.

Pos Sandler, edhe Aniston ka fjalë të mira për të. Ajo është shpresuar se ata i besojnë njëri-tjetrit dhe e dinë që do të kalojnë mirë se bashku.

” Ne kujdesemi për njëri-tjetrin. Neutral, respekt i thellë për njëri-tjetrin”, tha aktorja.

Aniston dhe Sandler luajtën për herë të parë bashkë në filmin Just Go With It (2011), më pas i ribashkuan për filmin e Netfli, Murder Mystery (2019), shkruan People, transmeton Klankosova.tv.