Aktorët hollivudianë kalojnë Pasditen me Klan Kosovën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aktorët hollivudianë kalojnë Pasditen me Klan Kosovën (VIDEO)

NULL NULL
13/04/2018

Aktorët hollivudianë, Luke Goss dhe Robert Davi, po qëndrojnë aktualisht në Kosovë, dhe sonte do ta japin premierën e filmit të tyre “Your Move” në Cineplexx.

Goss dhe Davi kanë dhënë edhe një intervistë për “Orën e Pasdites” në Klan Kosova. Dyshja madje në disa momente foli edhe shqip për qejfin e fansave të tyre shqiptarë.

Në videon më poshtë mund ta ndiqni intervistën e plotë të dy yjeve kinematikë.

Ora e Pasdites – 13.04.2018

Ekskluzive në Ora e Pasdites, intervista me aktorët e Hollywood, Robert Davi dhe Luke Goss. Ata janë në Kosovë për premierën e filmit “Your Move”.

Publiée par Ora e Pasdites sur Vendredi 13 avril 2018