17:22, 15 Prill 2018

Sonte në emisionin Double Trouble Shoë në Klan Kosova, protagonistë janë aktorët e serialit “O Sa Mirë”.

Edon Bërveniku dhe Edi Kastrati do të jenë përballë Gonxhës dhe Shqipes.

Mos harroni, nga ora 18:00 në Klan Kosova, shumë sfida dhe befasi.

Promon mund ta shihni duke klikuar KËTU.

Konkurs Pune

Lexo më shumë