Aktivistë të PSD-së e “ëmbëlsojnë” Besnik Bislimin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aktivistë të PSD-së e “ëmbëlsojnë” Besnik Bislimin (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 18:07

Aktivistë të PSD-së i kanë hedhur tortë e “milkshake” zëvendëskryeministrit të Kosovës, Besnik Bislmi.

“Tortë e milkshake për ‘Zajednicën’. E gëzofshin këta që e pranuan! Kurse ne, qytetarët e Kosovës, do ta kundërshtojmë atë e të kërkojmë masivisht dorëheqjen e tyre. Prandaj, protestojmë të shtunën, me 25 mars, në orën 14:00”, ka thënë PSD-ja në njoftimin e saj në Facebook. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS