Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksioni policor te “Lesna” – arrestohen katër persona

NULL NULL
10.01.2020 23:50

Sot rreth orës 22:30, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor “Jugu” në Prishtinë, në lokacionin e njohur si “Lokalet e Lesnës” kanë realizuar një operacion policor në zbatim të një urdhërese të gjykatës.

Nën dyshimin për aktivitetet të paligjshme, janë kontrolluar katër biznese, konkretisht pesë lokale.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Bajram Krasniqi, i cili ka bërë të ditur se katër të dyshuar janë duke u intervistuar.

“Janë sekuestruar një thikë, një revole, një shufër dhe një sasi substancë që dyshohet të jetë narkotike. Në polici janë shoqëruar katër të dyshuar për intervistim”.

klankosova.tv 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.