Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksionet më të bukura të mbrëmjes në NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 04.02.2024 12:47

Të shtunën në mbrëmje, apo të dielën në mëngjes me kohën tonë lokale janë zhvilluar ndeshjet e radhës në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

New York Knicks vs Los Angeles Lakers 105-113,

Philadelphia 76ers vs Brooklyn Nets 121-136,

Atlanta Hawks vs Golden State Warriors 141-134,

Chicago Bulls vs Sacramento Kings 115-123,

Dallas Mavericks vs Milwaukee Bucks 117-129 dhe

San Antonio Spurs vs Cleveland Cavaliers 101-117.

Nga to, janë përzgjedhur 10 aksionet më të bukura:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.