Aksion kundër fajdeve në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksion kundër fajdeve në Prishtinë

NULL NULL
nga Albert Bajrami 17.05.2023 08:58
Njësia Speciale

Policia ka nisur një aksion kundër fajdeve në rajonin e Prishtinës.

Aksioni po zhvillohet në bashkëpunim me organet e tjera të drejtësisë.

Kjo u konfirmua për Klankosova.tv nga zëdhënësi i policisë Baki Kelani.

Kelani tha se operacioni po zhvillohet në disa lokacione.

“Pas përfundimit të operacioneve, do të bëhen të ditura detajet shtesë rreth këtyre operacioneve policore”, shtoi ai.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS