22:41, 22 Shkurt 2020

Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Çekrez, ku automjeti tip benz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë.

Ndërsa mësohet se të plagosurit, ku siç mësohet paraprakisht janë shtetas sirianë, janë në gjendje të rëndë në spitalin e Gramshit./T Ch/

Konkurs Pune

Lexo më shumë