Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksidenti trafiku në “Lakrishtë” – tre të lënduar (FOTO)

NULL NULL
13.03.2023 09:25
aksident trafiku

Në lagjen “Lakrishtë” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasojë, tre persona kanë marrë lëndime trupore.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja për Informim e Policisë, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 09:00 kemi pranuar informatën se në rrugën ‘Bill Klinton’ në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime”.

“Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona. Me rastin po merret njësiti i trafikut”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.