Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksidenti në Polac të Skenderajt, vdes 33-vjeçari

NULL NULL
nga Albert Bajrami 06.06.2023 23:44
aksident FOTO ILUSTRIM

Një 33-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Polac të Skenderaj.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

“Rreth orës 22:00, është raportuar se si pasojë e lëndimeve në QKUK ka vdekur shoferi i veturës i moshës rreth 33 vjeçar”, tha ai për Klankosova.tv

Gjatë ditës Klankosova.tv ka raportuar lidhur me këtë ngjarje.

Fillimisht në këtë aksident ishin dy të lënduar, shoferi dhe pasagjeri që gjendeshin në veturën e aksidentuar./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Dy të lënduar në një aksident në fshatin Polac

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.