Aksident trafiku në Fushë Kosovë – dy të lënduar (VIDEO)

Aksident trafiku në Fushë Kosovë – dy të lënduar (VIDEO)

NULL NULL
2 years më parë

Sot rreth orës 23:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Fushë Kosovë, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe janë duke u marrë me rastin; ndërsa të lënduarit janë dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Klan Kosova ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku mund të shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kamion.

klankosova.tv