Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident trafiku në fshatin Gllamnik të Podujevës

NULL NULL
10.12.2023 15:14

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Klankosova.tv ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjgije në lidhje me rastin në fjalë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.