Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në Skenderaj, katër të lënduar

NULL NULL
15.01.2020 09:11

Katër persona janë lënduar nga një aksident që ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Ilaz Kodra”, në Skënderaj.

Të lënduar janë dërguar për trajtim mjekësor dhe pas marrjes së trajtimit janë liruar.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, njofton raporti 24 orësh i policisë, përcjellë Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.