Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në rrugën Zhur – Dragash, vetura përfundon në oborrin e një shtëpie (FOTO)

NULL NULL
09.05.2023 22:40
aksident

Një vetaksident i rëndë raportohet ka ndodhur sot në rrugën Zhur – Dragash.

Një veturë ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Deri më tani ende nuk dihen detaje shtesë lidhur me rastin, nëse ka të lënduar apo cili është bilanci.

Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë por deri më tani nuk ka përgjigje.

Më poshtë gjeni fotografitë e publikuara nga RTV Besa./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.