Aksident në rrugën Prishtinë–Fushë Kosovë, lëndohen dy persona

Aksident në rrugën Prishtinë–Fushë Kosovë, lëndohen dy persona

2 muaj më parë

Sot rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një kamioni, ku si pasojë e kësaj janë lënduar dy persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Baki Kelani, me rastin po merret Njësiti i Trafikut Rrugor.