Aksident në Pejë, vetura që po i ikte policisë futet brenda një marketi (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në Pejë, vetura që po i ikte policisë futet brenda një marketi (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Një veturë e tipit Audi ka përfunduar brenda një marketi në Pejë.

Klan Kosova mëson se kjo veturë ishte në përndjekje të policisë, dhe si pasojë ka shkaktuar aksident duke goditur marketin me ç’rast ka shkaktuar edhe dëme materiale.

Nuk raportohet për të lënduar.