Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë (FOTO)

NULL NULL
08.06.2023 16:38
Aksident Prishtinë Podujevë

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, konkretisht në fshatin Vranidoll.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Aty shihet se si një veturë ka pësuar dëme derisa ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Klankosova.tv kanë kontaktuar me policinë dhe deri më tani nuk kanë kthyer përgjigje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.