Aksident në Lushnje, humb jetën një këmbësore

Aksident në Lushnje, humb jetën një këmbësore

NULL NULL
1 day më parë

Një aksident ka ndodhur në Karbunar të Lushnjes ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësore 70-vjeccare. Viktima është ende e paidentifikuar.

Deri më tani nuk ka ende të dhëna të hollësishme për ngjarjen.

Autoritetet policore dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes, raporton tvklan.