Aksident në Kamenicë, vdes një person – lëndohen tre të tjerë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në Kamenicë, vdes një person – lëndohen tre të tjerë

NULL NULL
24.02.2023 11:47
Lajmi i fundit

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Hodonoc të Kamenicë

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë të lënduar në një aksident trafiku në fshatin Hodonovc të Kamenicës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar nga zyra për informim në rajonin e Gjilanit, Shaban Azizi.

“Është një person i vdekur dhe tre të lënduar”, është shprehur Azizi, njofton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.