Aksident në aksin Milot-Laç, vdes një person - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në aksin Milot-Laç, vdes një person

NULL NULL
16/12/2015

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Milot-Laç. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek ura e Milotit.

Mësohet se, sapo janë njoftuar për aksidentin, forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Ndërkohë, deri më tani nuk dihet ende identiteti i viktimës. Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se, “po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./Shekulli.al