12:47, 10 Korrik 2020

Në rrugën Podujevë-Prishtinë gjatë ditës së sotme janë aksidentuar një veturë dhe një motoçikletë.

Për detaje tjera klankosova.tv do të iu mbajë të informuar…

Konkurs Pune

Lexo më shumë