Aksident mes dy veturave, lëndohet ngasësja - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident mes dy veturave, lëndohet ngasësja

NULL NULL
26.05.2023 09:03
AKSIDENT FOTO ILUSTRIM

Në fshatin Livoq i Epërm të Gjilanit, në orët e hershme të së enjtes ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve.

Si pasojë e kësaj, lëndime trupore ka pësuar ngasësja e cila bëhet e ditur se pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.