Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident i rëndë në Pejë, ka të lënduar

NULL NULL
02.12.2021 00:08

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në fshatin Pavlan të Pejës, raporton Gazeta Sinjali.

Raportohet se disa persona janë lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me policinë për të konfirmuar atë që ka ndodhur, mirëpo kjo ka qenë e pamundur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.